• Prevádzky školy

• 3D prezentácia školy a jej prevádzok

CUKRÁREŇ

Vítame Vás!

Naša cukráreň sa nachádza na prízemí budovy Beskyd pri železničnej stanici Čadca. Cukrárenské výrobky sa výrabajú na pracovisku praktického vyučovania Čadca - Podzávoz. Študenti učebného odboru cukrár pod vedením majsteriek odborného výcviku denne pripravujú široký sortiment cukrárenských výrobkov za bezkonkurenčne najnižšie ceny v meste. Vysoký podiel práce šikovných a skúsených majsteriek odborného výcviku, prísny výber surovín a dodržiavanie technologických postupov sú zárukou kvality výrobkov, a tým aj spokojnosti zákazníkov. Pri výbere zákuskov, prípadne tort na rôzne príležitosti Vám ochotne poradíme.

V našej cukrárni Vám okrem cukrárenských výrobkov ponúkame niekoľko druhov káv, nealkoholických nápojov, zmrzlinových pohárov, bonboniér a iných sladkostí. Navštívte nás a sami sa presvečíte o kvalite našich výrobkov. Služby našej cukrárenskej výroby môžete využiť aj pri organizovaní svadieb, osláv narodenín, menín, rôznych podujatí a jubileí, na ktorých si chcete posedieť s rodinou či priateľmi.

Okrem cukrárne v budove Beskyd si môžete naše výrobky zakúpiť aj v školskom bufete na

Ul. 17. novembra 2579 v Čadci.

Ponúkame Vám:

• zákusky
            • torty
            • kusové trvanlivé pečivo
            • slané a sladké suché pečivo

Otváracie hodiny cukrárne:

Pondelok – Piatok  08:00 - 14:00
            Sobota – Nedeľa    zatvorené

Kontakt:

tel.: 041/433 55 14

Pracovisko praktického vyučovania Čadca - Podzávoz.