Občianske združenie

My škole

Vážení rodičia, bývalí absolventi a priatelia SOŠ obchodu a služieb v Čadci,

dovoľujeme si Vás osloviť v súvislosti s možnosťou poukázania 2% z Vašej zaplatenej dane za rok 2017 (podľa § 50 ods. 4 Zákona č. 595/ 2003 Z. z. o dani z príjmov) pre občianske združenie My škole.

Prečo sa uchádzame o Vašu podporu?

Občianske združenie bolo založené pred 13 rokmi na pomoc sociálne slabším žiakom a na podporu výchovno-vzdelávacieho procesu. Našou snahou je pomáhať rozvoju školy a máme  záujem, aby žiaci školy pracovali s modernými učebnými pomôckami. Zároveň chceme podporovať a motivovať aj talentovaných žiakov pri reprezentácii školy a účasti na súťažiach.

V posledných rokoch sa občianskemu združeniu, aj vďaka Vášmu 2% podielu z daní, podarilo zakúpiť sady učebníc cudzích jazykov /anglického, nemeckého, francúzskeho/ pre žiakov zo sociálne slabšieho prostredia. Pre potreby výchovno-vzdelávacieho procesu boli zakúpené počítače, dataprojektory, kopírka a tlačiarne, odborné učebné pomôcky (knihy, publikácie, špeciálne odborné nástroje) pre žiakov študijných i učebných odborov. Chceme v tejto zmysluplnej činnosti pokračovať aj naďalej, ale uvedomujeme si, že bez Vašej pomoci to nebude možné.

Ďakujeme Vám za doterajšiu pomoc a s nádejou veríme, že aj v tomto roku poukážete 2% z Vašej zaplatenej dane pre našich žiakov a Vaše deti.

Ak sa rozhodnete darovať nám 2% zo svojich daní z príjmu, pripravili sme pre Vás stručný návod, ako na to.

Ako postupovať

Ste ZAMESTNANEC?

VYHLÁSENIE_o_poukazani_podielu_zaplatenej_dane_z_prijmov_fyzickej_osoby.pdf

POTVRDENIE__O_ZAPLATENI_DANE_Z_PRIJMOV_ZO_ZAVISLEJ_CINNOSTI.pdf

Ste FYZICKÁ OSOBA a podávate daňové priznanie sami?

Ste PRÁVNICKA OSOBA?

V mene občianskeho združenia My škole Vám vopred ďakujeme za Vašu pomoc a podporu pri skvalitňovaní podmienok výchovno-vzdelávacieho procesu v našej škole.

Ďakujeme!

Údaje o prijímateľovi: