Menu

Napísali o nás


Ďakovný list primátora mesta Čadca, 18. mája 2022


Ďakovný list primátora mesta Čadce za spoluprácu a osobnú podporu pri zabezpečovani akcie ,,Upracme Slovensko" v piatok, 9. októbra 2020

Podakovanie_primatora_Cadce.pdf

Certifikat_o_ucasti_na_Svetovom_cistiacom_dni_2020.pdf


 

Ďakovný list za týždeň dobrovoľnictva v Žilinskom kraji.

16. 9. 2020  sa naša škola zapojila do dobrovoľníckej aktivity v rámci Týždňa dobrovoľníctva v Žilinskom kraji. Žiaci II. A triedy (Branislav Gomola, Tadeáš Kováč, Adam Staník,  Michal Húšťava a Lukáš Turiak) strávili  krásne zmysluplné dopoludnie v Centre sociálnych služieb Fantázia v Kysuckom Novom Meste.


 

Vážená pani riaditeľka,

sme radi, že program eTwinning je súčasťou vzdelávania vo Vašej škole.

Národna služba pre elektronickú spoluprácu škôlDovoľte mi, aby som sa Vám v mene výboru Únie nevidiacich a slabozrakých Slovenska Základná organizácia Čadca poďakovala Vám a vašim študentom za pomoc pri predaji Bielej pastelky v rámci celonárodnej zbierky, ktorá sa uskutočnila 21.septembra 2018. V našom okrese sa konala táto zbierka v troch mestách Čadca, Turzovka, Krásno nad Kysucou a aj vďaka Vášmu ústretovému prístupu bola v našom regióne úspešná.
Zároveň by sme Vás chceli požiadať, aby ste naše poďakovanie tlmočili pedagógom a študentom, ktorí boli zapojení priamo do predaja bielej pastelky.
Výbor ZO si hlboko váži Vašu spoluprácu s našou ZO, prístup k zrakovo postihnutým, pomoc a ochotu za čo Vám patrí srdečná vďaka.
Prajeme Vám veľa úspechov a pekných výsledkov v práci s mládežou.


 

POĎAKOVANIE
 
"Úžasný deň", takto hodnotili  deti deň strávený s Vami po návrate do detského domova.

Z úprimného srdca Vám ďakujeme, že sme sa mohli zúčastniť Vašej peknej akcie, stráviť s Vami príjemné chvile a obohatiť sa novými zážitkami. Vyčarili ste na našich tvárach úsmev, radosť a spokojnosť, s ktorou sme odchádzali. Bolo to nielen preto, že sme boli "vynovení" a skrášlení novými účesmi, vizážou, ale že sa nám dievčatá aj osobne venovali a vytvorili pre nás príjemnú atmosféru.

Ďakujeme pekne aj za dobroty a sladké odmeny, ktoré ste pre nás pripravili a na ktorých sme si veľmi pochutili. Zaujímavá bola aj prezentácia zo študijnej praxe z Tenerife a informácie od dievčat, aké možnosti Vaša škola poskytuje pre svojich žiakov. Pre viacerých z nás je to veľká motivácia pre chuť do učenia a zlepšenia si svojich známok.   
Bol to pre nás skutočne príjemne strávený deň.


Ešte raz "VEĽKÁ  VĎAKA" za všetko pedagogickému zboru a  všetkým študentkám a študentom, ktorí sa akýmkoľvek spôsobom podieľali na tejto krásnej a prospešnej akcii. 
                                                                                                                                                                 

deti a vychovávateľky DeD Bytča pracovisko Horný Kelčov


Vážená pani riaditeľka!
 
Dňa  27. apríla 2017 som sa zúčastnila na praktických maturitných skúškach - odbor  kozmetik na pozvanie Vašej študentky Eriky Fickovej.
Chcem v mene svojom, ale i v mene všetkých prítomných, ktorí sme boli nápomocní  pri absolvovaní maturitnej skúšky (ako "klienti" ) poďakovať PaedDr. Valkovej, Mgr. Smolkovej za úžasné prostredie, ktoré nám vytvorili.
Veľmi dobre som sa tam cítila  a súčasne som sa sama osobne presvedčila , že Vaši pedagogickí zamestnanci chcú, aby absolventky Vašej školy boli odborne pripravené v tomto odbore, nehovoriac o tom, že Vaše zrekonštruované priestory poskytujú  študentom dôstojné prostredie pre vzdelávanie.
Počasie nám " neprialo", preto sme sa museli zdržiavať  vo Vašich priestoroch.

Ďakujeme.

"Ak si zaslúži človek pochvalu, dbajme, aby sme mu ju neodopreli."

 Prajem Vašej škole veľa úspechov!

 Zuzana Kubačková, riaditeľka materskej školy Makov


 

Vážená pani riaditeľka,

dovoľte mi, aby som týmto spôsobom vyslovila pochvalu Vám, Vašim žiakom a celému pedagogickému zboru za vynikajúcu prípravu reprezentačného plesu obce Zborov nad Bystricou.
Boli sme maximálne spokojní s bezchybnou výzdobou, profesionálnou obsluhou, vynikajúcim jedlom servírovaným na špičkovej úrovni.
Zvlášť chcem vyzdvihnúť vskutku ukážkovú prácu barmanov a skvelých moderátorov, ktorí ukázali, že si vedia uctiť aj zahraničných návštevníkov. 
Ďakujem za nevyčerpateľnú ochotu, ústretovosť, flexibilnosť a osobnú angažovanosť, ktorá vyžarovala zo žiakov počas celého podujatia.
 Vďaka Vášmu tímu sme prežili krásny večer a odniesli si domov veľa pekných zážitkov, na ktoré budeme ešte dlho spomínať. 
Pevne verím, že ďalší ročník reprezentačného plesu bude rovnako úspešný.
Prajem Vám veľa úspechov a takýchto šikovných študentov.
S úctou

Mgr. Jana Komanová


 

Novinky

Kontakt

  • Stredná odborná škola obchodu a služieb
    Ul. 17. novembra 2579
    022 01 Čadca

    sekretariat@sosca.sk
  • 00421/41/432 15 90

Fotogaléria